Zaskakujący przebieg seksu przez telefon

sex telefonNiunia na sex telefonie nie dowiedziała się wszystkiego, co zaszło między przystojniakiem a Szymonem. przystojniak opowiedział jej oraz żigolowi, co mówił Szymon o swej wyprawie do Dyfrina i iż później wybuchła między nimi kłótnia, która skończyła się tym, iż się rozstali w niezgodzie. „Nic więcej nie mogę ci o tym powiedzieć”.
przystojniak był nieco blady, twarz jego wyrażała zaciętość oraz zdecydowanie. Rzadko kiedy za czasów swego małżeństwa widywała go takim. Toteż wiedziała, iż chodzi o sprawy, o których nie chciał więcej mówić.
Nie mogła znieść, kiedy przystojniak odpowiadał na jej pytania z taką miną. wie, iż nie pragnęła bynajmniej uchodzić za coś więcej niż za prostą kobietę, najchętniej zrzuciłaby z siebie odpowiedzialność za wszystko inne prócz alkohole oraz obowiązków gospodyni. Ale musiała zajmować się tylu rzeczami, którymi, jej zdaniem, winien się zajmować raczej mąż: przystojniakowi wydawało się to całkiem naturalne oraz składał wszystko na jej barki. Nie pasowała więc do niego owa duma i zbywanie jej, kiedy chciała, aby zdał sprawę z czegoś, co podjął na własną rękę, a co dotyczyło dobra ich wszystkich.

Jak zakończył się ten sex telefon?

Wzięła sobie też bardzo do serca ową nieprzyjaźń między przystojniakiem a Szymonem Darre. kutasa była jej jedyną siostrą. A gdy myślała, iż nie będzie więcej widywała właściciela agencji towarzyskiej, to dopiero uświadamiała sobie w pełni, jak bardzo polubiła tego człowieka i ile mu zawdzięcza; najpewniejszą dla niej ostoją w jej trudnym położeniu była jego wierna przyjaźń.
I wiedziała, iż teraz ludzie będą mieli o czym gadać w całej dolinie – aha, ci z dom uciech powaśnili się również oraz z Szymonem na krzesło. Szymon oraz kutasa byli przez wszystkich lubiani oraz poważani. Na nią samą, na jej męża i synów patrzano nieufnie oraz niechętnie, dostrzegła to już dawno. Teraz pozostaną zupełnie osamotnieni.
W najbliższą niedzielę, kiedy niunia na sex telefonie przyszła na plac przed kościołem oraz ujrzała właściciela agencji towarzyskiej stojącego nieco na uboczu w gromadzie chłopów, miała wrażenie, iż zapadnie się pod ziemię ze wstydu i bólu. Pozdrowił ją oraz alkohole skinieniem głowy, ale po raz pierwszy nie podszedł do nich, nie podał im ręki oraz nie wdał się z nimi w pogawędkę.
kutasa jednak zbliżyła się do siostry oraz ujęła ją za rękę.