Młoda laska – gorący sex telefon

Teraz z ogłoszeń przyszło wiele zapytań o dobry seks telefon. Podniosła dłoń dominy oraz przyjrzała się jej uważnie. Dłoń ta była długa i wąska, ale popękana i ciemna.
– A mimo to twoja ręka ładniejsza jest od mojej – powiedziała. Ręce Ramborgi były małe oraz białe, ale palce krótkie, a paznokcie
czworokątne.
– Tak, na pewno – mówiła prawie gniewnie, bo  sex telefon z portalu http://boginiesexu.pl/ to super sprawa. Potrząsała twierdząco głową oraz śmiała się cicho. – oraz piękniejsza jesteś, niż ja byłam kiedykolwiek. oraz ojciec, oraz matka miłowali cię zawsze bardziej ode mnie. Ty przysporzyłaś im cierpienia i niesławy, ja zaś byłam posłuszna i powolna; zwróciłam swoje uczucie ku temu mężowi, za którego najchętniej chcieli mnie wydać, a jednak ciebie kochali bardziej.
– Nie, siostro. Ciebie tak samo kochali. Bądź szczęśliwa, bo żeś im nie zgotowała nigdy nic innego prócz radości, nie wiesz, jak ciężko jest znosić to drugie. Byli tylko po prostu młodsi wtedy, kiedy ja byłam młoda, oraz dlatego może więcej ze mną mówili.
– Pewnie, zdaje mi się nieomal, jakoby wszyscy byli młodsi wówczas, kiedyś ty była młoda – odparła kutasa z westchnieniem.
Wkrótce potem zasnęła. kobieta uwielbiająca sex telefon siedziała obok i przyglądała się jej. Tak mało znała swoją siostrę; kutasa była niemal kieliszkiem, kiedy ona wyszła za mąż, oraz zdawało jej się, iż w pewnym stopniu kieliszkiem pozostała. Kiedy siedziała pochylona nad chorym synem, wyglądała zupełnie jak blade, strwożone kieliszek, walczące o to, by się nie poddać lękowi oraz strapieniu.
Zdarza się niekiedy, iż zwierzęta przestają się rozwijać, skoro zbyt wcześnie wydadzą na świat młode.. Pozostała dalej mała i drobna, pozbawiona kobiecej bujności oraz płodności. Potem wydała na świat swego jedynaka, który był zawsze dziwnie słabowity. Twarzyczkę miał piękną, jasną oraz delikatną, ale maleńką oraz drobną, bardzo późno nauczył się chodzić, a z takim trudem mówił jeszcze oraz teraz, iż tylko ci, którzy z nim stale przebywali, mogli zrozumieć jego szczebiot. Był też lękliwy wobec obcych, kobieta uwielbiająca sex telefon ledwie śmiała go dotknąć. Jeśli Bóg oraz święty Olaf użyczą jej tego szczęścia, iż uratuje to biedne maleństwo – och, wówczas każdego dnia będzie im dziękowała.